Już od 27 listopada 2023, Farmę Świętego Mikołaja ogarnie prawdziwa magia! To wyjątkowy czas, który stworzyliśmy z myślą o Waszych potrzebach i marzeniach o niezapomnianym doświadczeniu w klimacie magicznej zimy.

Warto jednak dodać, że nasza Farma funkcjonuje nieco inaczej niż w okresie letnim. Ale zanim opowiemy Wam o zmianach, pozwólcie, że podzielimy się kilkoma smaczkami odnośnie tego, co Was czeka:

Ponad 30 atrakcji w zimowej odsłonie:

Ponad 30 Atrakcji w Zimowej Odsłonie: To nie tylko podziwianie dekoracji świątecznych, ale przede wszystkim uczestnictwo w interaktywnych i emocjonujących atrakcjach.

elf

Przewodnik Elf!:

Przez dwie pierwsze godziny zwiedzania towarzyszyć Wam będzie nasz fantastyczny przewodnik elf. To on wprowadzi Was w świat magii i tajemnicy Świąt. Razem odkryjecie miejsca, które dostępne są wyłącznie podczas jego oprowadzania.

Godziny rozpoczęcia zwiedzania:

Rozpoczynamy zabawę o pełnych godzinach zegarowych - 11, 12, 13, 14 i 15. To właśnie wtedy nasz przewodnik elf poprowadzi Was przez część magicznych atrakcji, które dostępne są wyłącznie w jego towarzystwie.

Swobodne zwiedzanie:

Po upływie dwóch godzin, będziecie mogli samodzielnie eksplorować resztę Farmy. Będzie to doskonały moment, by odkryć dalsze atrakcje naszego parku.

Godziny otwarcia:

Dla grup zorganizowanych:

Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalne godziny otwarcia od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00. To doskonała okazja, aby spędzić niezapomniany dzień z klasą w magicznym świątecznym klimacie.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie TU

Oferta dla grup

Dla gości indywidualnych

W weekendy, Farmę Świętego Mikołaja możecie odwiedzać w godzinach 11:00 - 17:00.

Farmę Świętego Mikołaja tworzymy z myślą o Waszej wyjątkowej przygodzie, wypełnionej radością i magią Świąt. Z niecierpliwością czekamy na Waszą wizytę! 🎄❤️

Dojazd:

90 km od Warszawy

Trasa S17

80 km od Lublina

Węzeł TROJANÓW – kierunkowskazy na WOLĘ ŻYCKĄ lub trasa Warszawa – Dęblin – Puławy (skręt w Paprotni)

Pociąg

Na Farmę Iluzji można dojechać pociągiem – najbliżej nas znajduje się stacja Mika, którą obsługują Koleje Mazowieckie. Pomożemy zorganizować transport ze stacji do Parku! Wystarczy min. 24 godziny wcześniej wysłać mejla na adres transport@farmailuzji.pl i podać w nim godzinę przyjazdu, liczbę osób oraz telefon kontaktowy. Po potwierdzeniu otrzymania zgłoszenia wystarczy dojechać pociągiem na stację Mika – tam już będzie czekał transport na Farmę Świętego Mikołaja 🙂

Strefa gastro:

Na terenie parku otwarta będzie ogrzewana Restauracja Łasuch, w której będziecie mogli ogrzać się i zjeść pyszny, domowy obiad.